تماس با مدیریت : 7927 543 0936 عدنان رضائی                                                                                                                                                                  

درباره عدنان رضایی


به نام خدا


عدنان رضایی متولد شهرستان قائم شهر از توابع استان مازندران می باشد.

وی برای اولین بار از طریق یکی از اقوام خود با بازی "کانتر استرایک" آشنا شد. کم کم علاقه ی او به این بازی به حدی افزایش یافت که زمان های طولانی و متمادی را صرف انجام این بازی می کرد.

شاید بتوان گفت برای برهه ای از زمان ، کانتر استرایک یار و همدم تنهایی ها و ترس ها و بی حوصلگی های عدنان بوده است .

پس از مدتی انجام بازی به صورت آفلاین ، از آنجایی که سرور های ایرانی هنوز موجود نبودند ، او به مدت چند سال کانتراسترایک 1.6 را در سرور های خارجی به صورت آنلاین بازی کرد. بعد از ورود به عرصه اینترنت و آنلاین بازی کردن کانتر در سرور های خارجی و ایرانی ، وی به این فکر افتاد که برای رفاه حال گیمر های ایرانی مجموعه ای بزرگ را پی ریزی کند. در سال 1386 با کمک برخی از دوستان اولین مجموعه ی منسجم کانتر به نام "پرشین گیم" را راه اندازی کرد و با وجود تمام سختی ها در این سال ها با قدرت این کار را ادامه داد و در حال حاضر مدیریت مجموعه ی "آسیاگیم" (پرشین گیم سابق) را بر عهده دارد.

شاید عدنان قدیمی ترین پلیر و مدیر سرور کانتر در این مرز و بوم نباشد ، ولی به جرئت می توان گفت او تنها کسی است که طی این سال های طولانی ، به طور پیوسته در این عرصه حضور داشته و با جان و دل و فداکاری تلاش کرده تا کانتر استرایک آنلاین در ایران پابرجا بماند. و به همین دلیل به او لقب "پدر بزرگ CS ایران" را داده اند.

از نظر وی دلیل اصلی قدرت و پابرجا ماندن مجموعه آسیاگیم در این سال ها پلیر ها و تیم مدیریتی باهوش و ادمین‌های زحمت کش بوده است ، به طوری که بدون وجود این افراد عملا آسیاگیم به این حد ازپیشرفت و محبوبیت نمی رسید.

با وجود خیل عظیم رقبا و افرادی که سعی در خراب کردن و لکه دار کردن وجهه ی آسیاگیم داشتند ، اتحاد مستحکم بین ادمین‌ و پلیر ها هیچ گاه شکسته نشد.

اولین نیک نیم او در بازی BaSsilisSk بوده و در تیراندازی با همه ی اسلحه های موجود در بازی به صورت حرفه ای آشناست ، اما به طور اختصاصی به Awp و Deagle علاقه دارد.

عدنان فردی خونگرم ، خنده رو، شوخ طبع و صمیمی است. و همچنین دوست دارد تمامی افراد این مجموعه با هم دوست و در تعامل خوبی داشته باشند.

البته او در مواقع لازم عصبانیت ، جدیت و قاطعیت خود را هم به طور مستحکم نشان می دهد ( و با کسی شوخی ندارد!)

وی دانش آموخته در یکی از رشته های مرتبط به کامپیوتر می باشد.

از علایق عدنان به غیر از اینترنت و کانتر که برایش هزینه های زیادی چه مادی و چه معنوی داشته اند ، می توان به رنگ طلایی ، زرشک پلو با مرغ ، خورشت آلو ، دلستر ، سریال جومونگ ، فوتبال و ... اشاره کرد. تیم های فوتبال مورد علاقه اش هم رئال مادرید و استقلال هستند. در فوتبال چه در دنیای واقعی و چه در دنیای مجازی مهارت دارد.

در حال حاضر به خاطر مشغله های کاری ، فرصت زیادی برای بازی کردن ندارد اما همیشه برای افراد خانواده و مجموعه اش وقت بخصوصی را در نظر می گیرد.

با وجود تمام سختی ها و مشکلات ، عدنان به خاطر علاقه و عشقی که به این مجموعه و اعضایش دارد ، همانند گذشته با قدرت مدیریت مجموعه "آسیاگیم" را بر عهده دارد و با بصیرتی عمیق به افق های نو برای بهبود و پیشرفت این مجموعه می اندیشد.

دانلود مصاحبه صوتی با عدنان رضایی


تیم مدیریتی گروه آسیاگیم

اعضاء تیم پشتیبانی و مدیریتی گروه آسیاگیم و راه های ارتباطی با مدیران

 

طراحی وب سایت


طراحی وب سایت
طراحی وب سایت
طراحی وب سایت
طراحی وب سایت
طراحی وب سایت
طراحی وب سایت

  

طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب آسیاگیم پیگرد قانونی دارد.

در کانال تلگرام آسیاگیم منتظر شما هستیمعضویت در کانال تلگرام آسیاگیم