تماس با مدیریت : 7927 543 0936 عدنان رضائی                                                                                                                                                                  

قوانین و مقررات آسیاگیم

قوانین آسیاگیم

1- شرايط و ضوابط كلي ارائه خدمات : تمامي مشتريان و استفاده کنندگان از خدمات آسیاگیم موظف به رعايت شرايط و ضوابط مندرج در اين صفحه مي باشند. فلسفه وجود چنين توافقنامه اي، حصول اطمينان از اين مطلب است که مشتريان ضمن استفاده از سرويسهاي آسیاگیم، حقوق ساير استفاده کنندگان را نيز رعايت مي کنند و شرايطي بوجود نمي آورند که سرويس دهي اين شرکت به سايرين با اختلال مواجه شود. آسیاگیم حق اضافه، حذف و يا اصلاح هر يك از موارد اين مقررات را در هر زمان بدون اعلام قبلي را براي خود محفوظ مي دارد و اين عمل را مي تواند از طريق ارسال موارد اصلاحي در سايت اصلي شركت يا اعلام رسمي شرايط اصلاح شده انجام دهد. هر گونه اعتراض نسبت به تخلف مشتري از شرايط استفاده مي بايست به آدرس ایمیل ما ارسال شود.

2- منابع سخت افزاري سرور : با توجه به امکانات سخت افزاری Cpu, Ram, Network و ... براي هر يك از مشتريان استفاده از تعداد و حجم معینی پلاگین و مدل بروی سرور مجاز است.آسیاگیم تنها مرجع قضاوت در مورد آنچه كه ميزان بالاي استفاده از منابع سرور است، مي باشد. هر سرويس گیمی كه تشخيص داده شود فعاليتش با عملكرد صحيح سرور يا سلامت شبكه در تضاد است، بدون اعلام قبلي بسته خواهد شد.

3- ارسال هرزنامه (Spam) : ارسال حجم زيادي پيامهاي غير ضروري و يا بازرگاني از طريق اينترنت (كه به اين عمل ارسال اسپم مي گويند) بدون توجه به اينكه اين عمل ظرفيت سرور را پر مي كند يا در سرويس دهي به مشتريان آسیاگیم اختلال ايجاد مي نمايد يا خير، ممنوع است. هر گونه توزيع و يا فروش نرم افزارهايي که براي ارسال هرزنامه به کار مي روند نيز، بر روي سايت سرویس های گیمی که در مجموعه آسیاگیم قرار دارند، ممنوع است. متخلفين از اين بند مي بايست جريمه اي معادل حداقل 1,000,000 ريال بپردازند و سرویس گیم آنها لغو خواهد شد.

4- برنامه هاي اجرايي : هر نوع برنامه اي كه خطر امنيتي بالقوه اي را ايجاد نمايد يا به نظر برسد كه بر عملكرد سرور يا سلامت شبكه تأثير نادرستي دارد از سوی آسیاگیم مسدود شده است. [مانند برنامه های مخصوص Overflow سرور] همچنین آسیاگیم با آن دسته از مشتریانی که از برنامه های مخرب سرورهای گیم برای ایجاد اختلال در سرورهای دیگر استفاده می نمایند برخورد, و سرویس گیم آنها را لغو خواهد کرد.

5- استفاده غير قانوني : سرویس های گیم در این مجموعه, فقط مي بايست با اهداف قانوني مورد استفاده قرار بگيرند. استفاده و توزیع هرگونه اطلاعات و امکانات، كه در مغايرت با قوانين جمهوري اسلامي ايران و نيز قوانين بين المللي باشد، يا آنچه كه مستقيماً باعث تسهيل تخلف از هر نوع قانون مشخص شود، ممنوع است.

6- فعاليتهاي تبلیغاتی : مشتریان گرامی حق هیچگونه تبلیغات در سرورهای مجموعه آسیاگیم (اعم از سرورهای اصلی آسیاگیم و سرورهای مشتریان) را ندارند و در صورت مشاهده با این دسته از مشتریان برخورد خواهد شد.

7- مسئوليت مشتريان : مشتريان آسیاگیم مسئول فعاليت خود بر روي اينترنت هستند و از آنها خواسته مي شود که حقوق ساير مشتريان را محترم بشمارند. آسیاگیم اين حق را براي خود محفوظ مي دارد كه خدمات ارائه شده به مشترياني كه از خدمات آسیاگیم به گونه اي استفاده مي كنند كه تأثير مخربي بر ديگر مشتريانش دارد را معلق نموده يا فسخ نمايد.

8- اقداماتي که در صورت عدم رعايت شرايط خدمات انجام مي شود : تخلف يک مشتري از رعايت مفاد اين توافقنامه، زمينه ساز بسته شدن سرويس وي مي شود. آسیاگیم تنها مرجع قضاوت در مورد اينکه چه چيزي مغاير اين توافقنامه است، مي باشد. هنگامي كه آسیاگیم تخلفي نسبت به اين توافقنامه اطلاع پيدا كند، يک بررسي ابتدايي انجام خواهد داد. در طي اين بررسي، به منظور جلوگيري از فعاليتهاي غير مجاز احتمالي امكان دسترسي مشتري را محدود مي سازد. بسته به ميزان اهميت تخلف، آسیاگیم بر اساس تشخيص خودش مي تواند سرويس گیم يك مشتري را محدود ساخته، معلق نموده و يا فسخ کند. چنانچه تخلف صورت گرفته يك عمل مجرمانه باشد، آسیاگیم بخش مبارزه با جرايم رايانه اي نيروي انتظامي و ساير مقامات قانوني مرتبط با چنين تخلفاتي را در جريان قرار خواهد داد.

9- اعمال تغييرات در سرويسها : آسیاگیم اين حق را دارد که هر زمان صلاح بداند، نسبت به تغيير، ارتقاء، حذف و يا نصب امکانات نرم افزاري و سخت افزاري خود اقدام نمايد. آسیاگیم مي تواند در صورت لزوم اين تغييرات را از طريق وب سايت به مشتريان خود اعلام کند.

10- تهيه بکاپ از اطلاعات مشتری و سرورهای گیم: آسیاگیم از تمام اطلاعات سرورهای گیم مشتریان، به صورت منظم هفتگي و ماهانه، نسخه پشتيبان تهيه مي کند و در صورت بروز مشکل در سرورها میتوانید از طریق تماس با پشتیبانی مشکل سرور خود را حل کنید.

11- حق مالکيت معنوي آسیاگیم : مشتريان نمي توانند بدون موافقت كتبي آسیاگیم، تمام يا بخشي از متوني را كه بر روي وب سايت آسیاگیم قرار دارد كپي نموده، تكثير كرده، چاپ مجدد نموده يا به هر شكل ديگر به كار ببرند و نمي توانيد از نشان تجاري، علائم و کلاً هر چيز ديگري که حقوق مالكيت معنوي آن براي اين مجموعه ثبت شده است، بدون مجوز كتبي آسیاگیم استفاده كنند.

12- انتقال به غير : مشتريان نمي توانند پيش از دريافت مجوز كتبي از آسیاگیم، بخشي يا تمام حقوق يا تعهدات خود نسبت به اين توافقنامه را به ديگري واگذار نموده يا وكالت دهند.

13- موارد فورس ماژور : آسیاگیم هيچگونه مسئوليتي را در قبال عدم رعايت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل فورس ماژور پديد آمده اند، از جمله: بلاياي طبيعي، جنگ، شورش، اغتشاشات عمومي، حوادث کلي، زمين لرزه، اعتصاب، آتش سوزي، سيل، انفجار، کمبود نيروي کار، تصادفات، توقيف، محدوديتهاي دولتي و تحريم هاي بين المللي نمي پذيرد. ضمن اينكه آسیاگیم تحت هيچ شرايطي در برابر خسارات غيرمستقيم و اتفاقي از قبيل از دست رفتن اطلاعات و... مسئول نمي باشد و شما به هنگام سفارش اين تعهد را ميدهيد كه ادعاي در اين رابطه نداشته باشيد. اما در چنين شرايطي آسیاگیم تمام توان خود را به کار مي گيرد تا تاثيرات هر يک از موارد فورس ماژور را به حداقل کاهش دهد و آنرا سبکتر کند.

14- پرداخت ها : تمام هزينه ها بر حسب تومان/ ريال نمايش داده شده اند. پرداخت ها نيز بايد به تومان و ريال صورت بگيرند. آسیاگیم روشهاي پرداخت زير را مي پذيرد: درگاه رسمی‌ که در سایت معرفی شده اند. در صورت خراب بودن درگاه ، فقط با آقای رضائی در ارتباط باشید. اگر به هنگام پرداخت‌ها ، به غیر از آقای رضائی با شخص دیگری در ارتباط باشید ، آسیاگیم هیچ مسئولیتی در قبال هزینه‌ای که پرداخت کرده اید ندارد و سرویسی به شما تعلق نخواهد گرفت.

15- تمديد قراردادها : جهت جلوگيري از قطع سرويس، مشتريان بايد حداقل 1 روز قبل از تاريخ انقضاء نسبت به تمديد قرارداد سرور گیم خود اقدام کنند. در صورت عدم تمديد, آسیاگیم هيچگونه مسئوليتي در قبال آفلاین شدن سرور گیم شما نخواهد داشت.‎

16- هزينه هاي فعال سازي مجدد : در صورتيکه مشتري قصد بازگرداندن اطلاعات ازبين رفته بوسيله Backup ما را داشته باشد، مبلغ 50.000 ريال دريافت مي شود.

17- فسخ قرارداد : در صورتي كه مشتري مبلغ بالای 12 تومان خرید کند و قبل از اتمام 3 روز نخست سرويس درصورت نارضايتي از سرويس براي فسخ قرارداد اقدام كند طبق ضوابط قرارداد بخشی از هزينه او (با کسر کارمزد درگاه و هزینه راه اندازی سرویس) برخواهد شد اما پس از 3 روز اول یا برای مبالغ زیر 12 تومان سرويس , براي فسخ قرارداد اقدام نمايد هيچ گونه هزينه اي از طرف آسیاگیم بابت فسخ قرارداد و لغو استفاده از سرويس مسترد نخواهد شد. آسیاگیم، سرورها را تحت نظر نمي گيرد و قرارداد ميزباني گیم شما را در صورت بروز مشکلاتي مرتبط با اينترنت ملی، مشکل آی اس پی و يا هر مسئله ديگر، به صورت خودکار کنسل نمي نمايد. آسیاگیم اين حق را براي خود محفوظ مي دارد كه هر سرويسي را در هر زماني بدون اطلاع و به هر دليلي كه موجه تشخيص دهد، فسخ نمايد. البته در صورت فسخ از جانب آسیاگیم، در صورتيکه مشتري خلاف موارد اين موفقتنامه عمل نکرده باشد، مابقي مبلغ قرارداد وي را به مشتري مسترد مي کند.

18- ضمانت بازپرداخت وجه : تمامي خدمات ميزباني گیم سرور, شامل ضمانت بازپرداخت وجه قرارداد، برای مبالغ بالای 12 تومان تا 3 روز پس از تاريخ عقد آن مي شوند. اگر شما به هر دليلي از خدمات ارائه شده ناراضي باشيد و سرويس گیم خود را که بالای 12 تومان هزینه کردید تا 3 روز پس از تاريخ عقد قرارداد فسخ نماييد،بخشی از مبالغ پرداخت شده (پس از کسر هزينه راه اندازي و کارمزد درگاه) را به شما باز مي گرداند.

19- عدم تبلیغات: مشتریان گرامی حق هر گونه تبلیغات در آسیاگیم برای خارج کردن پلیر از این مجموعه را ندارند، ولی تبلیغات سایت یا آیپی تیم اسپیک مجاز میباشد اما در صورتی که به طور مستقیم آیپی سروری را از مجموعه ی دیگر تبلیغ کنند، آسیاگیم یک بررسی ابتدایی انجام خواهد داد و در صورت صحت این موضوع سرور مربوطه را تعلیق می کند.

20- رعایت اخلاق: کلیه مشتریان در مجموعه آسیاگیم موظف به رعایت اخلاق, عدم فحاشی در سرورها و یا توهین به مذاهب, ادیان و احزاب سیاسی می باشند.در صورت گزارش این موارد یا مشاهده توسط مدیران آسیاگیم, پس از بررسی, با مدیر سرور مربوطه برخورد لازم صورت می گیرد.

تیم مدیریتی گروه آسیاگیم

اعضاء تیم پشتیبانی و مدیریتی گروه آسیاگیم و راه های ارتباطی با مدیران

 

طراحی وب سایت


طراحی وب سایت
طراحی وب سایت
طراحی وب سایت
طراحی وب سایت
طراحی وب سایت
طراحی وب سایت

  

طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب آسیاگیم پیگرد قانونی دارد.

در کانال تلگرام آسیاگیم منتظر شما هستیمعضویت در کانال تلگرام آسیاگیم