آسیاگیم

خالی

رمز عبور شما می بیاست حداقل 6 کاراکتر طول داشته باشد. برای آنکه رمز عبور قوی تری داشته باشید , از حروف بزرگ , کوچک , اعداد و کاراکترهای که در ادامه می توانید بهره ببرید. !@#$%^&*()


۱- شرایط و ضوابط کلی ارائه خدمات : تمامی مشتریان و استفاده کنندگان از خدمات آسیاگیم موظف به رعایت شرایط و ضوابط مندرج در این صفحه می باشند. فلسفه وجود چنین توافقنامه ای، حصول اطمینان از این مطلب است که مشتریان ضمن استفاده از سرویسهای آسیاگیم، حقوق سایر استفاده کنندگان را نیز رعایت می کنند و شرایطی بوجود نمی آورند که سرویس دهی این شرکت به سایرین با اختلال مواجه شود. آسیاگیم حق اضافه، حذف و یا اصلاح هر یك از موارد این مقررات را در هر زمان بدون اعلام قبلی را برای خود محفوظ می دارد و این عمل را می تواند از طریق ارسال موارد اصلاحی در سایت اصلی شركت یا اعلام رسمی شرایط اصلاح شده انجام دهد. هر گونه اعتراض نسبت به تخلف مشتری از شرایط استفاده می بایست به آدرس ایمیل ما ارسال شود.

۲- منابع سخت افزاری سرور : با توجه به امکانات سخت افزاری Cpu, Ram, Network و … برای هر یك از مشتریان استفاده از تعداد و حجم معینی پلاگین و مدل بروی سرور مجاز است.آسیاگیم تنها مرجع قضاوت در مورد آنچه كه میزان بالای استفاده از منابع سرور است، می باشد. هر سرویس گیمی كه تشخیص داده شود فعالیتش با عملكرد صحیح سرور یا سلامت شبكه در تضاد است، بدون اعلام قبلی بسته خواهد شد.

۳- ارسال هرزنامه (Spam) : ارسال حجم زیادی پیامهای غیر ضروری و یا بازرگانی از طریق اینترنت (كه به این عمل ارسال اسپم می گویند) بدون توجه به اینكه این عمل ظرفیت سرور را پر می كند یا در سرویس دهی به مشتریان آسیاگیم اختلال ایجاد می نماید یا خیر، ممنوع است. هر گونه توزیع و یا فروش نرم افزارهایی که برای ارسال هرزنامه به کار می روند نیز، بر روی سایت سرویس های گیمی که در مجموعه آسیاگیم قرار دارند، ممنوع است. متخلفین از این بند می بایست جریمه ای معادل حداقل ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال بپردازند و سرویس گیم آنها لغو خواهد شد.

۴- برنامه های اجرایی : هر نوع برنامه ای كه خطر امنیتی بالقوه ای را ایجاد نماید یا به نظر برسد كه بر عملكرد سرور یا سلامت شبكه تأثیر نادرستی دارد از سوی آسیاگیم مسدود شده است. [مانند برنامه های مخصوص Overflow سرور] همچنین آسیاگیم با آن دسته از مشتریانی که از برنامه های مخرب سرورهای گیم برای ایجاد اختلال در سرورهای دیگر استفاده می نمایند برخورد, و سرویس گیم آنها را لغو خواهد کرد.

۵- استفاده غیر قانونی : سرویس های گیم در این مجموعه, فقط می بایست با اهداف قانونی مورد استفاده قرار بگیرند. استفاده و توزیع هرگونه اطلاعات و امکانات، كه در مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی ایران و نیز قوانین بین المللی باشد، یا آنچه كه مستقیماً باعث تسهیل تخلف از هر نوع قانون مشخص شود، ممنوع است.

۶- فعالیتهای تبلیغاتی : مشتریان گرامی حق هیچگونه تبلیغات در سرورهای مجموعه آسیاگیم (اعم از سرورهای اصلی آسیاگیم و سرورهای مشتریان) را ندارند و در صورت مشاهده با این دسته از مشتریان برخورد خواهد شد.

۷- مسئولیت مشتریان : مشتریان آسیاگیم مسئول فعالیت خود بر روی اینترنت هستند و از آنها خواسته می شود که حقوق سایر مشتریان را محترم بشمارند. آسیاگیم این حق را برای خود محفوظ می دارد كه خدمات ارائه شده به مشتریانی كه از خدمات آسیاگیم به گونه ای استفاده می كنند كه تأثیر مخربی بر دیگر مشتریانش دارد را معلق نموده یا فسخ نماید.

۸- اقداماتی که در صورت عدم رعایت شرایط خدمات انجام می شود : تخلف یک مشتری از رعایت مفاد این توافقنامه، زمینه ساز بسته شدن سرویس وی می شود. آسیاگیم تنها مرجع قضاوت در مورد اینکه چه چیزی مغایر این توافقنامه است، می باشد. هنگامی كه آسیاگیم تخلفی نسبت به این توافقنامه اطلاع پیدا كند، یک بررسی ابتدایی انجام خواهد داد. در طی این بررسی، به منظور جلوگیری از فعالیتهای غیر مجاز احتمالی امكان دسترسی مشتری را محدود می سازد. بسته به میزان اهمیت تخلف، آسیاگیم بر اساس تشخیص خودش می تواند سرویس گیم یك مشتری را محدود ساخته، معلق نموده و یا فسخ کند. چنانچه تخلف صورت گرفته یك عمل مجرمانه باشد، آسیاگیم بخش مبارزه با جرایم رایانه ای نیروی انتظامی و سایر مقامات قانونی مرتبط با چنین تخلفاتی را در جریان قرار خواهد داد.

۹- اعمال تغییرات در سرویسها : آسیاگیم این حق را دارد که هر زمان صلاح بداند، نسبت به تغییر، ارتقاء، حذف و یا نصب امکانات نرم افزاری و سخت افزاری خود اقدام نماید. آسیاگیم می تواند در صورت لزوم این تغییرات را از طریق وب سایت به مشتریان خود اعلام کند.

۱۰- تهیه بکاپ از اطلاعات مشتری و سرورهای گیم : آسیاگیم از تمام اطلاعات سرورهای گیم مشتریان، به صورت منظم هفتگی و ماهانه، نسخه پشتیبان تهیه می کند و در صورت بروز مشکل در سرورها میتوانید از طریق تماس با پشتیبانی مشکل سرور خود را حل کنید.

۱۱- حق مالکیت معنوی آسیاگیم : مشتریان نمی توانند بدون موافقت كتبی آسیاگیم، تمام یا بخشی از متونی را كه بر روی وب سایت آسیاگیم قرار دارد كپی نموده، تكثیر كرده، چاپ مجدد نموده یا به هر شكل دیگر به كار ببرند و نمی توانید از نشان تجاری، علائم و کلاً هر چیز دیگری که حقوق مالكیت معنوی آن برای این مجموعه ثبت شده است، بدون مجوز كتبی آسیاگیم استفاده كنند.

۱۲- انتقال به غیر : مشتریان نمی توانند پیش از دریافت مجوز كتبی از آسیاگیم، بخشی یا تمام حقوق یا تعهدات خود نسبت به این توافقنامه را به دیگری واگذار نموده یا وكالت دهند.

۱۳- موارد فورس ماژور : آسیاگیم هیچگونه مسئولیتی را در قبال عدم رعایت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل فورس ماژور پدید آمده اند، از جمله: بلایای طبیعی، جنگ، شورش، اغتشاشات عمومی، حوادث کلی، زمین لرزه، اعتصاب، آتش سوزی، سیل، انفجار، کمبود نیروی کار، تصادفات، توقیف، محدودیتهای دولتی و تحریم های بین المللی نمی پذیرد. ضمن اینكه آسیاگیم تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی از قبیل از دست رفتن اطلاعات و… مسئول نمی باشد و شما به هنگام سفارش این تعهد را میدهید كه ادعای در این رابطه نداشته باشید. اما در چنین شرایطی آسیاگیم تمام توان خود را به کار می گیرد تا تاثیرات هر یک از موارد فورس ماژور را به حداقل کاهش دهد و آنرا سبکتر کند.

۱۴- پرداخت ها : تمام هزینه ها بر حسب تومان/ ریال نمایش داده شده اند. پرداخت ها نیز باید به تومان و ریال صورت بگیرند. آسیاگیم روشهای پرداخت زیر را می پذیرد: درگاه رسمی‌ که در سایت معرفی شده اند. در صورت خراب بودن درگاه ، فقط با آقای رضائی در ارتباط باشید. اگر به هنگام پرداخت‌ها ، به غیر از آقای رضائی با شخص دیگری در ارتباط باشید ، آسیاگیم هیچ مسئولیتی در قبال هزینه‌ای که پرداخت کرده اید ندارد و سرویسی به شما تعلق نخواهد گرفت.

۱۵- تمدید قراردادها : جهت جلوگیری از قطع سرویس، مشتریان باید حداقل ۱ روز قبل از تاریخ انقضاء نسبت به تمدید قرارداد سرور گیم خود اقدام کنند. در صورت عدم تمدید, آسیاگیم هیچگونه مسئولیتی در قبال آفلاین شدن سرور گیم شما نخواهد داشت.‎

۱۶- هزینه های فعال سازی مجدد : در صورتیکه مشتری قصد بازگرداندن اطلاعات ازبین رفته بوسیله Backup ما را داشته باشد، مبلغ ۵۰٫۰۰۰ ریال دریافت می شود.

۱۷- فسخ قرارداد : در صورتی كه مشتری مبلغ بالای ۱۲ تومان خرید کند و قبل از اتمام ۳ روز نخست سرویس درصورت نارضایتی از سرویس برای فسخ قرارداد اقدام كند طبق ضوابط قرارداد بخشی از هزینه او (با کسر کارمزد درگاه و هزینه راه اندازی سرویس) برخواهد شد اما پس از ۳ روز اول یا برای مبالغ زیر ۱۲ تومان سرویس , برای فسخ قرارداد اقدام نماید هیچ گونه هزینه ای از طرف آسیاگیم بابت فسخ قرارداد و لغو استفاده از سرویس مسترد نخواهد شد. آسیاگیم، سرورها را تحت نظر نمی گیرد و قرارداد میزبانی گیم شما را در صورت بروز مشکلاتی مرتبط با اینترنت ملی، مشکل آی اس پی و یا هر مسئله دیگر، به صورت خودکار کنسل نمی نماید. آسیاگیم این حق را برای خود محفوظ می دارد كه هر سرویسی را در هر زمانی بدون اطلاع و به هر دلیلی كه موجه تشخیص دهد، فسخ نماید. البته در صورت فسخ از جانب آسیاگیم، در صورتیکه مشتری خلاف موارد این موفقتنامه عمل نکرده باشد، مابقی مبلغ قرارداد وی را به مشتری مسترد می کند.

18- ضمانت بازپرداخت وجه : تمامی خدمات میزبانی گیم سرور, شامل ضمانت بازپرداخت وجه قرارداد، برای مبالغ بالای 12 تومان تا 48 ساعت پس از تاریخ عقد آن میشوند. اگر شما به هر دلیلی از خدمات ارائه شده ناراضی باشید و سرویس گیم خود را که بالای 12 تومان هزینه کردید تا 48 ساعت پس از تاریخ عقد قرارداد فسخ نمایید، بخشی از مبالغ پرداخت شده (پس از کسر هزینه راه اندازی و کارمزد درگاه) برای شما واریز خواهد شد.

۱۹- عدم تبلیغات : مشتریان گرامی حق هر گونه تبلیغات در آسیاگیم برای خارج کردن پلیر از این مجموعه را ندارند، ولی تبلیغات سایت یا آیپی تیم اسپیک مجاز میباشد اما در صورتی که به طور مستقیم آیپی سروری را از مجموعه ی دیگر تبلیغ کنند، آسیاگیم یک بررسی ابتدایی انجام خواهد داد و در صورت صحت این موضوع سرور مربوطه را تعلیق می کند.

۲۰- رعایت اخلاق : کلیه مشتریان در مجموعه آسیاگیم موظف به رعایت اخلاق, عدم فحاشی در سرورها و یا توهین به مذاهب, ادیان و احزاب سیاسی می باشند. در صورت گزارش این موارد یا مشاهده توسط مدیران آسیاگیم, پس از بررسی, با مدیر سرور مربوطه برخورد لازم صورت می گیرد.

تأیید نام‌نویسی به شما ایمیل خواهد شد.


← بازگشت به صفحه اصلی